Sapphire TR257

Sapphire TR257 on vastupidav ja pika kasutusajaga suverehv maastikuautodele ning on mõeldud kasutamiseks nii linnas kui ka väljaspool linna. Rehvi toimivuse parameetrid on hästi tasakaalustatud, samuti säilivad need kasutamisel pikka aega.

  • Laiad servaplokid stabiilsuse tagamiseks
  • Neli põhisoont vee eemale juhtimiseks
  • Kolm keskriba suurepärase haarduvuse tagamiseks

Hind*

€ 62.00 - € 96.00

Laius: 215 - 285
Kõrgus: 50-75
Läbimõõt: 15-19

Toimivus kuival teel: 8
Toimivus märjal teel: 8
Mugavus: 8
Läbisõit: 8
Ökonoomsus: 8

Need hinnangud on mõeldud selleks, et teha ostjate valik lihtsamaks, ning need ei kajasta rehvide tõhususkatsete tegelikke tulemusi.
*Soovitatav jaemüügihind

Kirjeldus

Täielik kontroll sõidu üle

Sümmeetrilise protektori kolm keskmist plokiriba koosnevad paljudest väikestest erinevate elementidega plokkidest, mis tagavad teekattel kindla haarduvuse. Selle piirkonna ülesanne on reageerida viivitamata rooli pööramisele, samuti säilitada sõidusuuna stabiilsus otse sõites.

Täpsus kurvides

Protektori servatsoonid koosnevad suurtest plokkidest, mis paiknevad liikumissuunaga põiki. Nii parandatakse rehvi võimet säilitada järskudes kurvides juhitavust. Mitmekomponendilise kummisegu koostis aeglustab kulumist ja mehaaniliste kahjustuste tekkimist.

Turvalisus märjal teel

Nelja põhisoone ja paljude väikeste lisakanalite ülesanne on parandada haarduvust vihma ajal ning vähendada tänu vee eemale juhtimisele vesiliu tekkimise ohtu. Koos moodustavad need elemendid tõhusa isepuhastuva süsteemi.