Triangle | Triangle’ist

Triangle’ist

Missioon

Triangle on 25 miljoni tootega aastas Hiina rehvitööstuse liider – esimene ja juhtiv radiaalrehvide tootja. Ettevõte on oma missiooniks kuulutanud inimkonna edusammude tagamise, mis saavutatakse tänu teaduslikule uurimistööle, innovatsioonile ja tootmisprotsessi täiustamisele, muutes selle keskkonnasäästlikumaks. Valdkonna liidri ja kõrgtehnoloogilise ettevõttena püstitab Triangle valdkondlikke standardeid, mida järgivad riigi ülejäänud rehvitootjad.

Üleilmne ettevõte

Firma visioon on oma tegevuse globaliseerimine, sisenedes kogu maailma turgudele ja saades valdkonna liidriks. Ühtlasi näeb see ette, et kasutatakse kogu maailma ressursse – kättesaadavaid finantsvahendeid, andekaid spetsialiste, partnerite pakutavaid võimalusi ja mitmesuguseid müügikanaleid. Alates 2006. aastast kaubeldakse Triangle’i aktsiatega Šanghai fondibörsil, mis annab tunnistust firma stabiilsusest ja tõstab selle usaldusväärsust investorite silmis. Aastakäive on 1,7 miljardit eurot.

Innovatsioon

Triangle’i rehvide uurimislabor tegeleb nii rehvide disaini ja materjalide uurimise kui ka valmis mudelite katsetamisega. Uuringute eesmärk on jõuda selleni, et kõik uuendused oleks lähitulevikus võimalik saavutada oma jõududega. Seetõttu kaasatakse nii andekaid teadlasi kui ka tippjuhte teistest rehvifirmadest. Kvaliteedist annab tunnistust fakt, et Triangle’i toodangu on sertifitseerinud maailma juhtivad sertifitseerimisbürood, näiteks DOT, ECE ja CCC.

Komposiitmaterjalid

Kasutatavad materjalid, nende töötlemise protsess ja peamised tootmisseadmed vastavad maailmatasemele. Suur osa rehvidest valmistatakse „külma“ kummi segamise tehnoloogiat kasutades, mis võimaldab säästa energiat ja automaatseadmeid – tootmise tõhusus on sel viisil 20% suurem ja energiakulu 10% väiksem, rehvide kvaliteet aga parem.

Ökoloogia

Juba 2009. aastal avaldas Triangle koos oma partneritega deklaratsiooni „Green Earth“. Selle peamine sõnum on endale võetud kohustus vähendada maksimaalselt CO2- heitekogust. Selle saavutamiseks kasutatakse tõhusamaid tehnoloogiaid ja alternatiivseid energiaallikaid. Üks viiest Triangle’i tehasest töötab osaliselt päikeseenergia varal. Selle 350 000 m² suurusel pinnal on võimalik toota 8 miljonit rehvi aastas, seetõttu avaldab võimalikult laiaulatuslik puhaste ja taastuvate ressursside kasutamine keskkonnale olulist positiivset mõju.

Sotsiaalne vastutus

Ettevõte tegeleb pidevalt heategevuse ja teiste ühiskondlike üritustega. Näiteks annetati üle 30 miljoni euro Weihai linna heategevuskuu ürituste tarbeks, 25 000 rehvikomplekti aga maavärinas kannatanutele. Samuti asutab Triangle koole ja ehitab muljetavaldava suurusega laste mänguväljakuid. Oma eksistentsi jooksul on Triangle toetanud mitmeid autospordi – F1 ja ralli – meeskondi.

Katsetamine Arktikas

Triangle’i talverehve katsetatakse testimiskeskuses Arctic Falls ja selle polügoonidel. See 30-aastase kogemusega ettevõte asub Rootsis polaarjoone taga. Seal valitsevad kliimatingimused sobivad ideaalselt uute rehvimudelite kontrollimiseks äärmuslikes olukordades – äärmusliku külmaga, jääl ja sügavas lumes. Samuti on Arctic Fallsis võimalik kontrollida rehvide toimivust märjal ja kuival asfaldil.