Winter A/T TR737

TR737 on mikrobussidele ja sõiduautodele mõeldud naastudeta suurema kandevõimega säästuklassi talverehv. Suurepärased pidurdamisomadused jääl ja lumel, samuti hea stabiilsus teel. Pikk kasutusiga tänu ühtlasele kulumisele.

  • Tugevdatud koort
  • Neli protektoriplokkide rida
  • Spetsiaalne naturaalse kautšukiga kummisegu
  • Optimeeritud lamellisüsteem
  • Suured eri konfiguratsiooniga protektoriplokid

Hind*

€54.00 - €73.10

Laius: 185 - 215
Kõrgus: 70 - 80
Läbimõõt: 14 - 16

Toimivus kuival teel: 5
Toimivus märjal teel: 5
Mugavus: 5
Läbisõit: 4
Ökonoomsus: 4
Toimivus lumel: 7
Toimivus jääl: 6
Toimivus tavatingimustes: 8

Need hinnangud on mõeldud selleks, et teha ostjate valik lihtsamaks, ning need ei kajasta rehvide tõhususkatsete tegelikke tulemusi.
*Soovitatav jaemüügihind

Kirjeldus

Suurem kandevõime

Tänu rehvi konstruktsioonile ja tugevdatud koortile on sellel tugevam karkass, mis talub suuremat koormust.

Suurem stabiilsus teel

Neli laia protektoriplokkide rida juhivad kontaktpinnalt tõhusalt ära märga lund ja vett, mis suurendab rehvi stabiilsust.

Hea haarduvus lumel ja jääl

Spetsiaalselt selle rehvi jaoks välja töötatud kummisegu ja naturaalne kautšuk selle koostises pakuvad paremat haarduvust jäätunud või lumisel teekattel. Ühtlasi tähendab see ka rehvi aeglasemat kulumist.

Tõhus pidurdamine ja stabiilsus teel

Optimeeritud lamellide süsteem tõhustab pidurdamist ja pakub suuremat stabiilsust, suured protektoriplokid aga tagavad lumisel teekattel suure veojõu.

Erinevused protektori disainis

Sõltuvalt suurusest on rehv Triangle TR737 saadaval kahes veidi erinevas versioonis: laiematel on lisaks keskriba, kitsamatel see aga puudub – neli protektoriplokkide rida asuvad lihtsalt üksteise kõrval.

Pikem kasutusiga

Protektoriplokid on suured, kõrged ja erineva kujuga ning asuvad eri suundades. See suurendab kandevõimet ja veojõudu lumel ja märja lumega teekattel ning ühtlustab kulumist, mistõttu rehv peab kauem vastu.